פלילי

 התמחות בתחום הפלילי ופלילי צבאי 

משרדנו מייצג בכל סוגי העבירות,  אם זה בבתי משפט רגילים ואם זה בבתי דין צבאיים כולל בית דין צבאי מיוחד. למשרד ניסיון רב שנים בכל סוגי העבירות החמורות

האם יש קווים אדומים? אז התשובה כן , למשרד הסתייגות מצפונית מעבירות מסוימות , כך למשל משרדינו סירב לייצג בתיק שבו אב אנס את בתו .הקטינה , אף משרדינו סירב הצעה לייצג אלפי אסירים ביטחוניים.

למשרד ניסיון עשיר בכל תחומי העבירות החמורות עם תוצאות יוצאות דופן , כגון המון תיקי סחר בסמים, סחר בנשק, תיקי אלמ"ב, התפרצויות, אף טופלו במשרד מספר לא מבוטל של תיקי רצח חלקם בעלי הד תקשורתי מיוחד.

המשרד מייצג חיילים אשר מסתבכים בכל סוגי העבירות כאשר הניסיון והכישורים המיוחדים שרכש עו"ד ג'ורנו במהלך שירותו הצבאי בפרקליטות הצבאית הביאו תמיד להשפעה מכרעת והצלחות.

המשרד הוסמך לייצג גם בעבירות בעלי סיווג בטחוני גבוה במיוחד {בלתי מסויג} כך למשל ייצוג איש קבע בעבירות בגידה , סיוע לאויב בזמן מלחמה, וריגול,  אשר הסתיימו בעבירות קלות לאחר ניהול הליך הוכחות קשה ומורכב מול השב"כ , הימל"מ והימ"ר כולם ביחד בבית דין צבאי מיוחד .

המשרד ליווה את אותו חייל עד שחרורו בוועדת שליש ובכך היה הראשון מאז קום המדינה המשוחרר לשליש בעבירות ביטחון. מדובר בחייל אשר בזמן שביצע את העבירות החמורות , גם חילץ פצועים תחת אש ותוך סיכון חייו .

למשרד אף ניסיון בייצוג שוטרים מול המחלקה לחקירת שוטרים עם זיכויים וחזרה לשירות.

המשרד ייצג סוחרי סמים מצריים שנתפסו בגבול המדינה ולא רק ישראלים , דבר העושה מתיקים אלו כמאוד מורכבים מטבע הדברים.

לזכות המשרד זיכויים בבתי דין הצבאיים מעבירות של שימוש וסחר בסמים , כך למשל  חיילת אשר הואשמה בשימוש וסחר בסמים , היא הודתה בפני חוקריה בדברים שמעולם לא עשתה , משפט זוטא בעניינה הצליח והיא זוכתה , כיום היא משפטנית בכירה.

מילה אחרונה והמלצת משרדינו בתחום זה: זומנתם לחקירה או נעצרתם ? בשום אופן לא להסכים להתחיל בחקירה  עד הגעת עורך דין המתמחה בתחום לייעץ לכם בטרם חקירה. ייעוץ אמין ונכון יכול לחסוך לכם שנים בכלא. יש לזכור כי רוב רובם הסוחף של ההרשעות בבתי משפט נסמך על דברי הנאשמים בפני המשטרה ותו לא.